Izabrano 40 finalista projekta „Budi Vip student”

Tue, 03/25/2014 - 13:50 -- admin
25.03.2014.

Nakon druge faze selekcije u okviru projekta „Budi Vip student”, na kojoj se predstavilo 60 kandidata, stručni žiri je zajedno sa predstavnicima kompanije Vip mobile odabrao 40 najuspešnijih finalista. Izabrani finalisti će biti u prilici da tokom završnog vikenda, 10. u 11. maja u Aranđelovcu, pokažu neophodne veštine, talenat i znanje iz oblasti telekomunikacija i kandiduju se za ulazak u treću fazu projekta.
Najtalentovanijih 40 kandidata će se kroz zanimljive interaktivne radionice i „studije slučaja” nadmetati za titulu 20 Vip studenata, koja će im doneti plaćenu letnju praksu u kompaniji Vip mobile, kao i brojne pogodnosti i nagrade.  

Ovogodišnji finalisti projekta „Budi Vip student“ su:
1. Ada Pašić,    Elektrotehnicki fakultet, Beograd
2. Aleksandar     Stanković, Ekonomski fakultet, Subotica
3. Aleksandra     Milošević, Elektronski fakultet, Niš
4. Ana Stanković, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
5. Anja Đuričin, Ekonomski fakultet, Subotica
6. Bojan Plećić, Elektrotehnički fakultet, Beograd
7. Dragana Stanković, Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad
8. Emin Demirović, Ekonomski fakultet, Novi Pazar
9. Filip Paunović, Ekonomski fakultet, Beograd
10. Ilija Kecović, Saobraćajni fakultet, Beograd
11. Ivan Plećić, Elektrotehnički fakultet, Beograd
12. Ivana Maksović, Ekonomski fakultet, Kragujevac
13. Ivana Ovčarić, Ekonomski fakultet, Beograd
14. Jelena Bastajić, Fakultet organizacionih nauka    , Beograd
15. Jelena Derikonjić,     Elektrotehnički fakultet, Beograd
16. Jelena Tabaš, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
17. Jovana Mitić, Elektronski fakultet, Niš
18. Jovana Raković,    Ekonomski fakultet, Beograd
19. Lazar Živanov, Ekonomski fakultet, Subotica
20. Luka Tarudija, Elektotehnički fakultet, Beograd
21. Magdalena Mitić, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
22. Marija Papović, Fakultet organizacionih nauka,     Beograd
23. Marija Tošić, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
24. Marina Popović Zavišić, Ekonomski fakultet, Beograd
25. Marko Dinić, Elektronski fakultet, Niš
26. Mihailo Pavlović, Ekonomski fakultet, Niš
27. Milica Marković,    Ekonomski fakultet, Niš
28. Milos Ćapin, Elektotehnički fakultet, Beograd
29. Miloš Jovac, Elektronski fakultet, Niš
30. Miša Hlaupek, Elektronski fakultet, Niš
31. Nela Cvetković,    Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad
32. Nemanja    Đerić,    Elektrotehnički fakultet, Beograd
33. Nemanja     Mitrović, Ekonomski fakultet, Beograd
34. Sanja Bjeković, Elektrotehnički fakultet, Beograd
35. Stefan Mićić, Elektrotehnički fakultet, Beograd
36. Stefan Pajović, Elektrotehnički fakultet, Beograd
37. Tamara Mitrić, Fakultet organizacionih nauka,     Beograd
38. Vanja Vlačo, Fakultet organizacionih nauka, Beograd
39. Vladan Đurić, Elektrotehnički fakultet, Beograd
40. Vuk Perović, Saobraćajni fakultet, Beograd

Zvanična podrška

Medijski partneri

Partneri

Studentske organizacije